FirstShop  |  SKU: IPC9312LFW-AF28-2X4
Uniview 2MP Lighthunter Dual-lens Network PTZ Camera IPC9312LFW-AF28-2X4
    Description
    Features
    • High quality image with 2MP,1/2.8" CMOS sensor
    • 2.8mm @F1.6 Fixed Lens and 2.8 - 12mm@F1.6, AF automatic focusing and motorized zoom lens
    • 1920*1080@25fps in the main stream
    • Ultra 265, H.265, H.264, MJPEG
    • 4X optical zoom of PTZ channel allows for closer viewing of subjects
    • Lighthunter technology ensures ultra-high image quality in low illumination environment
    • Up to 120 dB Optical WDR (Wide Dynamic Range)
    • Built-in 2*mic & high-power speaker, support two-way audio, has better sound performance
    • Support ceiling mount and wall mount
    • IR & warm light illumination to deal with different scenes and achieve full-color illumination
    • DC12V, PoE+(IEEE 802.3at) power supply required
    • Ø 5.5mm coaxial power plug