FirstShop  |  SKU: LS27AG320NAXXA
Samsung Odyssey G32A 27-inch 1920 x 1080p FHD 16:9 165Hz 1ms VA Monitor LS27AG320NAXXA
    Description
    React in real time
    165Hz refresh rate
    Conquer every enemy, even at soaring speeds. 165Hz refresh rate eliminates lag and motion blur for exhilarating gameplay with ultra-smooth action.
    Measure reactions in milliseconds
    1ms response time (MPRT)
    Uninterrupted game flow
    AMD FreeSync Premium
    See your game your way
    Ergonomic design
    Take in the full view
    3-sided Borderless design
    Fresh eyes win more
    Eye Saver Mode & Flicker Free
    Payment & Security
    Payment methods
      FirstShop
      R 3,89900
      • AMD FreeSync: Yes
      • Availability: Awaiting Stock
      • Brand: Samsung
      • Category: Gaming Monitors
      • Display brightness: Up to 299 cd/m²
      • Display resolution: 1920 x 1080 pixels
      • Display technology: LED
      • Height adjustment: Yes
      • NVIDIA G-SYNC: No
      • Native aspect ratio: 16:9
      • Panel type: VA
      • Pivot: Yes
      • Pixels: 1920 x 1080
      • Refresh rate: 141 Hz and above
      • Refresh: 165Hz
      • Resolution: Full HD
      • Screen shape: Flat
      • Screen size: 25 to 27 inch