FirstShop  |  SKU: GW22400C
Lalela GW22400C 82880mWh Powerbank
    Description
    Battery Capacity
    Quick Charge Technology
    Specifications:
    • Hours: 3
    • Capacity: 82 880mWh
    • Input Voltage: 29.4V DC
    • Input Current: 0.95A
    • Output Voltage DC: 19.5V/3A & 24V/ 3A
    • Output Current DC: 3A
    • USB-C Output PD: 5V/3A, 9V/3A 12V/3A, 15V/3A 20V/3A