FirstShop  |  SKU: N207L5430MLK14EMEA
    Description
    ExpressConnect
    4G & Wi-Fi 6E connections
    Work remote for longer
    Long battery life with ExpressCharge that provides up to 80% charge within 60 minutes.
    The reliability to collaborate everywhere
    Intelligent Privacy
    Enhanced camera and privacy
    ExpressSign-In
    A camera-based proximity sensor wakes your system on approach and locks when you walk away.
    Intelligent Audio
    ExpressResponse
    Cool under pressure
    Power every project
    Specifications
    Product: Dell Latitude 5430
    Product type: Notebook
    Form factor: Clamshell
    Processor family: 12th Gen Intel® Core™ i7-1265U, vPro® Enterprise (12 MB cache, 10 cores, 12 threads, up to 4.80 GHz
    Processor: i7-1265U
    Display diagonal: 35.6 cm (14")
    HD type: Full HD
    Display resolution: 14.0" FHD (1920x1080) Anti Glare, Non-Touch, WVA, 250 nits, FHD IR Camera, WWAN
    Internal memory: 16 GB (2x8 GB)
    Internal memory type: 16 GB, 2 x 8 GB, DDR4, 3200 MHz
    Total storage capacity: 512 GB, M.2, PCIe NVMe, SSD, Class 35
    Storage media: SSD
    On-board graphics card model: Intel Iris Xe Graphics
    Operating system installed: Windows 11 Pro
    Product colour: Grey
    Weight: 1.36 kg
      R 33,56900
      • Availability: Awaiting Stock
      • Brand: Dell
      • CPU manufacturer: Intel
      • CPU speed: 4.1 to 5.0 GHz