FirstShop  |  SKU: 90NX05W1-M00600
    Description
    ASUS ExpertBook B9403 14-inch FHD Laptop - Intel Core i7-1355U 1TB SSD 32GB RAM Win 11 Pro
    The epitome of sustainable excellence
    Ultralight magnesium-lithium
    Sustainable technology
    Modern work experiences
    Performance and security
    Specifications:
    • Asus ExpertBook B9 OLED Notebook PC (B9403CVA-OI7V3210B1X)
    • 13th Generation Intel Core i7-1355U Processor (12M Cache, 3.70GHz, UP to 5.00GHz, 10 Cores)
    • 32GB LPDDR5 Onboard RAM (1 x 32GB, No Slots Free, Not Upgradable)
    • 1TB M.2 PCIe NVMe G4 Solid State Drive
    • 14.0-inch WQXGA+(WQ+) OLED 90Hz 400nits Narrow Border Bend HDR Non-Touch Display (2880 x 1800)
    • No Optical Drive
    • Intel Iris Xe Graphics
    • 1080p Full HD IR Webcam with Privacy Shutter
    • Built-in Array Microphone
    • Built-in Speaker Dolby Atmos
    • Backlit Keyboard
    • Wi-Fi 6E (802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth 5.3
    • Connectivity: 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-A, 2 x Thunderbolt 4, compliant with USB4, supports display / power delivery, 1 x micro HDMI (RJ45 lan), 1 x HDMI 2.1 TMDS, 1 x 3.5mm Combo Audio Jack
    • Windows 11 Pro 64-bit
      R 26,49900
      • Availability: Awaiting Stock
      • Brand: ASUS
      • CPU manufacturer: Intel
      • CPU speed: 4.1 to 5.0 GHz