FirstShop  |  SKU: AX4U32008G16A-SBKD35G
ADATA XPG Gammix D35 8GB DDR4 3200MHz Memory Module AX4U32008G16A-SBKD35G
    Description
    ADATA XPG Gammix D35 8GB DDR4 3200MHz Memory Module
    ADATA XPG D35G 8GB (1x8GB) DDR4-3200 CL16 1.35V ARGB Black Desktop Memory
    Specifications:
    Single-Channel DDR4 UDIMM Desktop Memory
    ARGB Lighting
    Capacity: 8GB (1x8GB)
    Type: DDR4 Unbuffered
    Tested Speed: DDR4-3200
    Tested Latency: CL16
    Tested Voltage: 1.35V
    Height: 36mm
    Supports Intel XMP 2.0 Memory Profiles
    Optimised For AMD Ryzen
    Payment & Security
    Payment methods
      FirstShop