FirstShop  |  SKU: AD5S480032G-S
ADATA AD5S480032G-S Memory Module 32GB DDR5 4800MHz
    Description
    ADATA AD5S480032G-S Premier 32GB DDR5-4800MT/s SO-DIMM CL40 1.1V Black Notebook Memory
    Specifications:
    • Single-Channel DDR5 SO-DIMM Notebook Memory
    • Capacity: 32GB (1x32GB)
    • Type: DDR5 Unbuffered
    • Tested Speed: 4800MT/s
    • Tested Latency: CL40
    • Tested Voltage: 1.1V
    • Height: 30mm
    • Built-in Power Management IC
    • Basic On-Die DDR5 ECC
    Payment & Security
    Payment methods
      ADATA 32GB DDR5 4800 MHz Memory Module AD5S480032G-S
      FirstShop