FirstShop  |  SKU: INV-24-1400W
Acconet 24V Modified Sine Wave 1400W 2000VA Inverter INV-24-1400W
    Description
    Modified sine wave Inverter, 24V external batteries , built in 220V charger
    Payment & Security
    Payment methods
      FirstShop